AKTUÁLNĚ
--------------------------------------------------------------------
Vzhledem ke stoupajícím pozitivně testovaných případů na Covid 19 v Praze od 14.9.2020 budeme požadovat vyplnění dotazníku o zdravotním stavu a případných kontaktech s osobami s pozitivním testem na Covid 19.

Zároveň budeme měřit bezkontaktně tělesnou teplotu při vstupu do ordinace.

Věřím, že tato opatření budou pochopené jako zvýšení ochranných opatření pro pacientky a personál a přispějí k udržení bezproblémového provozu ordinace.
---------------------------------------------------------------------

Vážené klientky,

po zlepšení epidemiologické situace obnovujeme provoz v celém rozsahu.

Zůstává i nadále nutnost předchozího objednání k omezení většího setkávání osob v recepci, taktéž i přístup pouze pro objednané pacientky bez doprovodu dospělých a děti.

Vstup do prostor ordinace i nadále pouze se zakrytím úst a nosu.

Žádáme o odpovědní přístup pro osoby s příznaky zánětlivého onemocnění dýchacích cest, osoby s nařízenou karanténou a také pro pacientky s pozitivním testem na přítomnost Corona 19 viru v krvi. Takové pacientky by se neměli objednávat ani v případě akutních gynekologických potížích.

Také žádáme osoby v rizikových skupinách ( nad 65 let, s vysokým krevním tlakem,cukrovkou, s poruchou imunity a onemocněním srdce a cév ), aby odložili preventivní a běžné prohlídky na dobu, kdy bude nižší riziko nákazy.

Pro zdravé pacientky jsme připravili dezinfekci na ruce. Personál je s respirátory s ochranou FFP2 a prostory ordinace jsou průběžné dezinfikované přípravky s plním antivirotickým účinkem.

Maximální počet pacientek v recepci bude regulován na 3 osoby. Z toho důvodu žádáme o dodržování času objednání. 

Děkujeme za pochopení a přejeme dobré zdraví.
-----------------------------------------------------------------------